15 qershor 2012

Rishikimi Bluehost - Coupon Bluehost - Bluehost 3.95 Promovimi

Bluehost.com është besuar nga mbi 1.000.000 domain pronarët. Bluehost është i njohur të jetë më e mirë në industrinë e web hosting ofron një propozim të veçantë vlera. Ne kemi shkruar poshtë këtë Shqyrtim Bluehost të them saktësisht se si Bluehost hosting dallohet nga turma e ofruesve të tjera web hosting. Kur ju zgjidhni Bluehost web hosting, ju me siguri do të gjeni atë veten. Së bashku me Bluehost paanshme Shqyrtimi Hosting, ju do të gjeni këtu Kuponi i pashoq dhe Bluehost ofron zbritje Bluehost. Ne kemi arritur një marrëveshje shumë të veçantë me Bluehost.com për të ofruar vizitorëve të faqes sonë të internetit me 3.95 lirë kupon Bluehost.

-------------------------

Kliko këtu për dobi 3.95 Kuponi Bluehost

-------------------------

Rreth Bluehost Hosting

Bluehost.com është e shënuar si një nga 20 kompanitë e internetit për të goditur e para hosting web. E drejta nga ajo kohë kur industria e web hosting vetë ishte në foshnjëri është, Bluehost ka dhënë shumë më tepër se pritjet dhe ka ruajtur kështu autoritetin e tij në mesin e konkurrencës dhe kredibilitetin e tij në mesin e konsumatorëve. Bluehost është simbol i cilësisë së lartë në industrinë hosting që është demonstruar nga baza e zgjerimit të saj të konsumit dhe mbajtjen e konsumatorëve. Kompania është e bazuar në Utah dhe punëson më up-to-date teknologjike know-how brenda qendrave të dhënat e tyre për të ofruar shërbimin e nivel të lartë për klientët e saj. Bluehost strehon të dy individët dhe bizneset në mënyrë të barabartë mirë.

Bluehost Web Hosting Features Rishikimi

Bluehost hosting ofron një plan të jashtëzakonshme web hosting me një çmim të mirë, si planin e tyre solo që përfshin vetëm për gjithçka që keni nevojë për të zhvilluar një website. Ky plan përfshin hapësirë ​​të pakufizuar disk, një domain falas, bandwidth pakufizuar mujor, llogaritë e të pakufizuar, të pakufizuar email bazat e të dhënave MySQL dhe fusha të pakufizuar në një llogari të vetme. Një disa karakteristika të lartë të këtij plani janë përshkruar më poshtë.

Pafund Hosting Domain

Këtu ju merrni domains pakufizuar me një llogari hosting. Kjo është një aftësi e tmerrshëm që jo të gjithë ofruesit hosting do të ofrojë për ju. Kjo ju jep mundësinë për të menaxhuar të gjitha faqet e internetit tuaj me vetëm një llogari hosting. Ju do të jetë i lumtur të dinë se Bluehost ishte ndër kompanitë e para hosting për të sjellë në këtë ide të hosting domain të shumta.

Pa pagesë Site Builder - Vetëm Drag and Drop

Bluehost ka filluar një tipar të ri - terhiq dhe faqe rënie ndërtues, i cili ka ardhur të gjithë si një mënyrë e shkëlqyer për të zhvilluar një website të gjitha me veten. Ju nuk duhet të jetë një specialist në website design në mënyrë që të përfitojnë nga ky mjet. Ky ndërtues pa pagesë është në thelb një përzierje e web-site ndërtues dhe mjete templates me rrjetë shumë të thjeshtë dhe të lehtë dhe ikona rënie që ju mund të përzihen me krijimtarinë tuaj personale për të gjeneruar një vështrim të përshtatura për faqen tuaj te internetit.

Control Panel

Nuk është çudi që Bluehost vjen me cPanel biznesit standarde për menaxhimin e faqeve tuaja. cPanel është favorizuar nga të gjitha webmasters për arsye shumë të vlefshme, kryesisht për shkak se ajo super të lehtë për të lundruar dhe paraqet qasje në të gjitha përzgjedhjet e konfigurimit që potencialisht mund të kërkoni për të.

Mbështetje Scripting

Bluehost ofron mbështetje Fantastico script përmes cPanel Bluehost. Kjo mundëson grup drejtpërdrejtë dhe të përmirësuar për një numër të aplikacioneve softuerike të vlefshme, të tilla si paketa për Blogging, forume, CMS, photo galleries, anketat dhe sondazhet në internet web etj Fantastico ka fituar një popullaritet të mahnitshme në mesin e përdoruesve dhe duke ofruar këtë, të Bluehost ka shtuar dobi të jashtëzakonshme për të shquara tashmë paketën e tyre të internetit hosting.

Ka gjithashtu ekzistojnë opsione për webmasters që duan të dorë instaloni Scripts, ka një numër mjaft i gjuhëve scripting që janë mbështetur nga Bluehost, duke përfshirë PERL5, PHP4, PHP5, Ruby / Ruby në binarët, Python dhe CGI.

Mbështetje Multimedia

Karakteristika multimedia ofruara nga Bluehost përfshijnë streaming audio dhe video, audio dhe Real mbështetje video, MIDI skedar mbështetje dhe ju mund të shtoni fotografi custom tuaj MIME shumë.

Të tjerët

Ndërsa në tridhjetë ditët e para ka një të holla back garantuar me planin e tyre hosting, kështu që ju mund të kërkoni për një kthim të plotë në qoftë se ju nuk jeni të kënaqur me shërbimet Bluehost.

Coupon Bluehost Kodi, me ulje dhe Bluehost 3.95 ofertë

Vijnë në Vlerën Bluehost çmimeve, Bluehost ofron 1, 2 dhe 3 vjet merret në planin e tyre hosting dhe nëse nuk keni një kërkesë afat të shkurtër, ne do të sugjeroja që ju të zgjedhin për vite 2 ose 3 e tyre në plan thjesht për efektivitetin e kostos që vjen me këto. Çmimi i rregullt për këto është 6,95 $ në muaj. Duke pasur parasysh se Bluehost ofron pakufizuar add-on domains, disa aftësitë e tmerrshme dhe performancën shumë të lartë dhe besueshmëri, kjo është në fakt një marrëveshje e madhe.

Ekskluzivisht për vizitorët e faqes sonë të internetit, ne kemi goditur një marrëveshje të shkëlqyer me Bluehost.com për të ofruar një çmim të veçantë mujore zbritje prej $ 3,95 për një kontratë 2 ose 3 vjet dhe $ 4,95 për një kontratë vjetore. Kur në krahasim me çmimin e rregullt të 6,95 $ në muaj, kjo përbën një zbritje deri në $ 108 (për kontratat e 2 dhe 3 vjet). Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni nëpërmjet këtë link për të marrë këtë marrëveshje në Bluehost.com.

Coupon Bluehost

Performance Bluehost dhe Rishikimi Besueshmëria

Bluehost kushton vëmendje të madhe për të siguruar aksesin e internetit tuaj për audiencën tuaj. Ajo përdor UPS dhe gjeneratorë me naftë të rënda detyrë për të siguruar pushtetin e mbrapa deri në serverat e në një përpjekje për të bërë larg me ndërprerjet në faqet e tyre. Si pasojë ata janë në gjendje të garantojnë një qind 99,99 deri kohë për faqen tuaj te internetit. Ata përdorin serverat moderne kuadrat dhe pajisje të klasit të parë, përveç backups pasqyruar dhe 24/7 mbikëqyrës nga punëtorët e tyre të kualifikuar. Të gjitha këto të siguruar që shërbimi i tyre mbetet i përsosur në çdo kohë.

Mbështetje Bluehost Rishikimi

Bluehost ofron klientëve të saj një shumëllojshmëri mundësish me sa i përket mbështetjes teknike. Para së gjithash, ju keni fantastike on-line ndihmë qendër-, ku ju mund të shikoni përmes ose kërko një bazë të madhe të përmbajtjes së njohurive për një përzgjedhje të larmishëm e temave, kjo me të vërtetë është mënyra më e shpejtë dhe më i përshtatshëm për të zgjidhur një problem. Ndihma-Qendra gjithashtu jep mundësi për të ngritur një kërkesë për ndihmë direkt me stafin mbështetës Bluehost. Në rast se ju duhet të vërtetë jetojnë mbështetje njerëzore, Bluehost furnizon një orë 24/7 ditë teknike telefonik mbështetje numrin. Ju gjithashtu kanë mundësinë e-mail dhe chat. Pavarësisht nga sa e vogël, se sa të parëndësishme apo si komplekse çështjet tuaja, të sjellshëm dhe të aftë drejtuesit e kujdesit të konsumatorëve do të ju ndihmojë me takt në një rezolutë të kënaqshëm.

Përfundim

Bluehost web hosting shërbimit është shumë i besueshëm, e mrekullueshme e tyre deri në kohë rezultati dhe performanca e shkëlqyer dhe shpejtësia e bën Bluehost hosting faqen e internetit të dëshiruar jashtëzakonisht cPanel hosting plan. Bluehost ka provuar veten si kompania më e mirë profesionale web hosting. Pavarësisht nëse ju jeni një Newbie ose ndoshta një të specializuara, Bluehost do të përshtaten të gjitha nevojat tuaja.

Pra, jeni tani duke u bërë një anëtar i shpejtë në rritje-hosting web kompanisë, nëse nuk e keni tashmë? E pra, të ndaluar vetëm duke menduar për atë dhe të regjistroheni, është në fakt vetëm një çift i klikimeve larg. Sigurisht ju do të jetë i lumtur në zgjedhjen e zgjidhjen më të mirë për veten tuaj.

Coupon Bluehost